Vítej na "OUTLAW" graffiti sajtu
Welcome to "OUTLAW" - Czech graffiti web
(english version is not available, sorry)

KDE TO JSEM?
Tohle je archív graffiti fotek z let, kdy nám bylo patnáct a všechno bylo jinak. Metra a vlaky hrály všema barvama, štříbra v ulicích zářily a legály se jenom hemžily propracovanejma a kresebnejma věcma. Ta doba už je pryč, ale něco z ní tu zůstalo a to je "outlaw". Jestli chceš do týhle doby nahlídnout a zavzpomínat si, nebo bys rád zjistil, kdo je legenda - jsi tu každopádně správně.


Pozor! Tenhle web tu prezentuje jenom graffiti, který vznikly v PRAZE. Jestli chceš vidět jiný města z Čech, musíš se kouknout jinam.

Jak to tady funguje? Outlaw webu je rozdělenej na dvě části. "OUTLAW" (kde se teď nacházíš) obsahuje fotky z let 1995 - 2000, tak jak jsme je postupně řadili na stránky. Oproti tomu "OUTLAW SLOŽKY" () jsou samostatnou částí, která je rozdělená přímo podle jmen writerů. Stáří fotek je různý a někdy se dá těžko určit, ale bude to zhruba období 1994 - 2000.

Aktivní Graffiti Fotogalerie. Only the BEST Artists Accepted.Znovu se podívat na intro.

UPOZORNĚNÍ
[ prohlížení celýho "outlaw webu" je pouze na tvoje vlastní nebezpečí. při prohlížení zachovávej zásady bezpečnosti práce. vyskytne-li se podráždění očí (zarudnutí, slzení) použij ochranné brýle a vyhledej svého obvodního lékaře ]

Žádnej update se nechystá
Pokud nám budeš chtít něco napsat, zkritizovat tyhle stránky nebo poslat nějaký fotky (klidně přímo na mail) - adresa je outlaw@seznam.cz
Obrazovka v rozlišení alespoň 800x600; hloubka barev: truecolor (kvůli fotografiím); stránky jsou testovány v
  Micro$oft
Všechny fotky na těchto stránkách jsou naším majetkem a proto si vyhrazujeme právo povolit (nebo spíš nepovolit) jejich použití kdekoliv jinde.
TOPlist